BK Everfresh är en klubb som spelar tävlingsbridge med trivselanda söndagar,måndagar, tisdagar och onsdagar. Både mer rutinerade och mindre rutinerade spelare är välkomna. Adressen till Bridgens Hus är: J A Wettergrens gata 5, Göteborg.

BK Everfresh 2018-10-29
Ruter Måndag

Grattis Yvonne o Kerstin !

PlacNamnPoängProcent
1Yvonne Sjöstrand - Kerstin Wängnerud545.863.17%
2Anita Mellgren - Eva Roos531.961.57%
3Patricia Odqvist - Stephen Cronberg525.960.87%
4Roger Andersson - Tomas Levin520.860.28%
5Gunnar Johnson - Ivar Åkerman518.860.04%
6Christina Edqvist - Birgitta L Emanuelsson510.859.12%
7Lennart Tallbring - Christer Hansson501.258.01%
8Per Hök - Karin Englund477.255.23%
9Sven Wallerstedt - Anna-Britta Wallerstedt474.554.92%
10Britt-Inger Svensson - Lena Frerichs470.554.46%
11Gunnel Montgomery - Christian Montgomery469.854.37%
12Gunilla Jimgren - Hans Jimgren466.553.99%
13Anita Lansvik - Bo Svensson465.253.85%
14Siv Zackrisson - Solveig Svantesson461.253.38%
15Lars Petersson - Eva Petersson450.252.11%
16Alwar Ahlström - Thorsten Hagman445.851.59%
17Stig Engelbrektsson - Carina Von Wachenfelt444.151.40%
18Claes Nilsson - Hans Andersson441.351.07%
19Gunilla Jacobsson - Ulla Forsgren434.850.32%
20Kjerstin Vermdahl - Eva Bodin431.249.91%
21Rut Wejrot - Yvonne Lindner429.849.74%
22Sonja Grell - Maj-Britt Carlbaum425.849.29%
23Bengt Anderson - Kerstin Magnusson408.247.24%
24Jan Karlsson - Rolf Abrahamson406.847.09%
25Lillemor Eriksson - Gun Mattson406.847.08%
26Dan Werdelin - Klas-Göran Lundin400.446.34%
27Barbro Nilsson - Barbro Persson388.244.93%
28Charlotte Werner - Lotta Cronberg386.544.73%
29Kaj Lüsch - Mette Axelson-Lüsch385.744.64%
30Jan Berglund - Claes-Göran Orrö380.644.05%
31Helga Andréen - Lillian Liedholm377.243.66%
32Rose-Marie Berndtsson - Siv Hucke367.542.53%
33Gösta Dellblad - Birgitta Dellblad366.342.39%
34Lillvi Arhage - Berit Hedström363.242.03%
35Anita Bengtsson - Bengt-Olof Bengtsson357.541.38%
36Helena Östling - Marianne Jowerin349.740.48%
37Kent Eriksson - Britt-Marie Ödling315.236.48%
38Gun Jigholm - Ulla Munckhammar313.136.23%

 Problem och kommentarer om denna sida kan skickas till Jan Jensen (jensenjpj@gmail.com)