BK Everfresh är en klubb som spelar tävlingsbridge med trivselanda söndagar,måndagar, tisdagar och onsdagar. Både mer rutinerade och mindre rutinerade spelare är välkomna. Adressen till Bridgens Hus är: J A Wettergrens gata 5, Göteborg.

BK Everfresh 2018-01-09
Ruter Tisdag

Grattis Göran Kerstin!

PlacNamnPoängProcent
1Kerstin Feller - Göran Östberg697.063.13%
2Stephen Cronberg - Lars Olander691.662.65%
3Kent Eriksson - Hans Fredling690.062.50%
4Per-Olof Palerius - Ingvar Alvesten689.562.45%
5Britt-Inger Svensson - Lillemor Eriksson666.060.33%
6Ingrid Katz - Barbara Adielsson653.059.15%
7Göran Kullenberg - Bo Werner634.957.51%
8Gunilla B Johansson - Jan Johansson631.057.16%
9Gert Johansson - Bengt Rydén626.056.70%
9Inger Thörnqvist - Lillemor Bäck626.056.70%
11Kerstin Leijon - Elisabeth Lennegren623.056.43%
12Ulla Sallin - Ulla Holmer620.056.16%
13Sonja Grell - Ragna Dahlström615.055.71%
14Eva Göransson Lycke - Inger Ljungmark599.054.26%
15Pelle Nyberg - Madeleine Tebelius598.054.17%
16Tomas Levin - Andreas Holmdahl595.053.89%
17Inger Carlstedt - Birgitta Bengtsson593.053.71%
18Yvonne Falk - Rut Hillensjö589.053.35%
19Kerstin Nedholm - Brit-Marie Ericsson584.052.90%
20Pojan Lindeblad - Christina Gabiani582.552.77%
21Ingrid Grant - Gerd Olsson571.051.72%
21Folke Grauers - Benny Wärnehall571.051.72%
23Britt-Marie Andersson - Bertil Lundbäck562.050.91%
24Barbro Kristoferson - Ralf Kristoferson557.050.45%
25Dick Lövbrand - Birgitta Trotzig-Lövbrand555.350.30%
26Karl Åberg - Karin Åberg551.049.91%
27Staffan Edström - Eric Allring550.049.82%
28Patricia Odqvist - Ursula Broström544.449.31%
29Bodil Miks Malmquist - Jüri Miks530.048.01%
30Bertil Brandt - Rune Olsson529.047.92%
31Kerstin Wikstrand - Ann Gummesson520.447.13%
32Anna-Lena Erlandzon - Ove Erlandzon514.046.56%
33Marie-Louise Landelius - Annica Lundqvist512.746.44%
34Magnus Wånge - Göran Rådberg507.045.92%
35Tamas Halasz - Lennart Johansson499.645.26%
36Ingela Strömer - Gunilla Asklund493.144.66%
37Anneli Sandborg - Irma Söderström492.044.57%
37Maj-Britt Fagerlund - Boel Ågren492.044.57%
39Annkie Svensson - Elvy Öberg485.043.93%
40Lena Starkenberg - Marianne Löfgren479.043.39%
41Jan Wedham - Kerstin Englund476.043.12%
42Clas Mannheimer - Bodil Mannheimer470.042.57%
43Eva Sylvan - Anita Nilsson456.041.30%
44Eva Rimstedt - Hans Setterborg448.040.58%
45Eva Palerius - Helve Brännmark442.940.12%
46Ulla Wallström - Sigurd Wallström435.039.40%
47Christina Malmberg - Maj-Britt Hammar420.038.04%
48Ann-Britt Nordström - Birgitta Malmberg395.035.78%
49Jan-Olof Siby - Andreas Åbom379.634.39%

 Problem och kommentarer om denna sida kan skickas till Jan Jensen (jensenjpj@gmail.com)