Vi damer fortsätter att spela tävlingsbridge i trivsam miljö, på torsdagarna, kl 13.30, i samma lokal på Bridgens Hus, J A Wettergrens gata.(kom en kvart tidigare så att vi hinner få ihop par och räkna bord). Självklart fortsätter vi med den populära partnergarantin. Ni är alla varmt välkomna!

BS Damernas 2020-01-16
Damernas Hjärter

Grattis Gerd och Ann-Charlott!

PlacNamnPoängProcent
1Gerd Wrige - Ann-Charlott Kinberg267.061.81%
2Madeleine Hederstierna - Yvonne Falk262.960.86%
3Mabel Leman - Gun Flank247.657.32%
4Birgitta Emanuelsson - Eva Kristina Isaksson245.556.82%
5Barbara Adielsson - Berit Mauritzson243.056.25%
6Pia Rasmusson - Christina Wedin242.256.06%
7Ingela Strömer - Gunilla Asklund240.055.56%
8Eva Ströby - Maria Tullberg229.153.03%
9Marie Myrhage - Mahin Pettersson226.952.53%
10Lisbeth Ohlsson - Ulla Johansson223.051.62%
11Dagny Tryggö - Eva Johansson221.051.16%
12Ulla Holmer - Marianne Löfgren217.150.25%
13Lena I Nilsson - Eva Thorsson202.046.76%
14Ulla-Britt Karlsson - Ursula Broström199.046.06%
15Marianne Källfelt - Bodil Miks Malmquist190.944.19%
16Rut Hillensjö - Christina Egriell185.542.93%
17Inga-Lill Stenberg - Lena Starkenberg183.042.36%
18Gerd Olsson - Britt-Inger Svensson182.042.13%
19Marie-Louise Landelius - Marie Ekelund178.941.41%
20Eva Sylvan - Ingrid Katz174.540.40%
21Britt-Marie Elling - Lotta Törnqvist173.540.15%

 Problem och kommentarer om denna sida kan skickas till Eva Snare (eva.snare@telia.com)