Vi damer fortsätter att spela tävlingsbridge i trivsam miljö, på torsdagarna, kl 13.30, i samma lokal på Bridgens Hus, J A Wettergrens gata.(kom en kvart tidigare så att vi hinner få ihop par och räkna bord). Självklart fortsätter vi med den populära partnergarantin. Ni är alla varmt välkomna!

BS Damernas 2019-08-29
Damernas Ruter

Grattis Britt-Inger och Gerd!

PlacNamnPoängProcent
1Britt-Inger Svensson - Gerd Olsson201.860.06%
2Barbro Uhlén - Birgitta Malmberg195.358.12%
3Anita Sinclair - Brita Lundberg187.055.65%
4Ulla Strömberg - Elisabeth Frotjold186.555.52%
5Birgitta Walldal - Gunilla Eklund185.555.19%
6Hjördis Ivarsdotter - Siv Zackrisson183.354.55%
7Birgitta Düring Månsson - Ewalena Fredlund179.053.27%
8Kerstin Leijon - Ann Gummesson176.752.60%
9Margareta Ljunge - Elisabet Clemensson172.451.30%
10Eva Sandqvist - Gunhild Herrmann165.849.35%
11Anna Von Hall - Eva Hagard165.049.11%
12Ingrid Grant - Inger Wallén161.047.92%
13Elisabeth Larsson - Anita Anjou157.146.75%
13Gunilla Hedenskog - Gunilla Sten157.146.75%
15Annika Laremark - Anne Lindvall156.046.43%
16Ulla Mybeck - Margareta Edeland124.036.90%
17Irma Söderström - Marie Leitner104.731.17%

 Problem och kommentarer om denna sida kan skickas till Eva Snare (eva.snare@telia.com)