Vi damer fortsätter att spela tävlingsbridge i trivsam miljö, på torsdagarna, kl 13.30, i samma lokal på Bridgens Hus, J A Wettergrens gata.(kom en kvart tidigare så att vi hinner få ihop par och räkna bord). Självklart fortsätter vi med den populära partnergarantin. Ni är alla varmt välkomna!

BS Damernas 2019-08-22
Damernas Ruter

Grattis Ingrid och Hjördis!

PlacNamnPoängProcent
1Ingrid Lidström - Hjördis Ivarsdotter201.860.06%
2Britt-Marie Elling - Anki Nilsby184.454.87%
2Barbro Uhlén - Brita Lundberg184.454.87%
4Ewalena Fredlund - Birgitta Düring Månsson181.153.90%
5Inger Ljungmark - Sanna Armstrong178.953.25%
6Birgitta Walldal - Gunilla Eklund175.652.27%
7Britt Fredén - Ann-Marie Lindvall173.551.62%
8Eva Sandqvist - Gunhild Herrmann172.051.19%
9Marie-Louise Landelius - Karin Boo169.150.32%
10Lisbeth Ohlsson - Ulla Johansson165.049.11%
11Gunilla Sten - Gunilla Hedenskog163.048.51%
12Katarina Magnusson - Gunnela Rydberg161.548.05%
13Gerd Olsson - Britt-Inger Svensson156.046.43%
14Ulla Mybeck - Margareta Edeland154.946.10%
15Ingrid Grant - Inger Wallén153.845.78%
16Charlotte Werner - Lotta Cronberg149.544.48%
17Marie Leitner - Irma Söderström136.040.48%

 Problem och kommentarer om denna sida kan skickas till Eva Snare (eva.snare@telia.com)