Vi damer fortsätter att spela tävlingsbridge i trivsam miljö, på torsdagarna, kl 13.30, i samma lokal på Bridgens Hus, J A Wettergrens gata.(kom en kvart tidigare så att vi hinner få ihop par och räkna bord). Självklart fortsätter vi med den populära partnergarantin. Ni är alla varmt välkomna!

BS Damernas 2016-10-20
Damernas

Grattis Ingela och Ingela!

PlacNamnPoängProcent
1Ingela Jacobson - Ingela Aldeby373.170.66%
2Margreth Johansson - Eva Petersson353.066.86%
3Birgitta Emanuelsson - Eva Kristina Isaksson316.059.85%
4Britt Berglund - Ulla Wickman303.357.44%
5Anita Mellgren - Christina Wedin302.257.23%
6Gunilla Jacobsson - Ulla Forsgren300.056.82%
7Eva Snare - Anne-Charlotte Söderlund299.056.63%
8Anitha Hemark Hallgren - Eva Ströby295.655.99%
9Gerd Sjöholm - Maria Tullberg293.055.49%
10Marita Svenning - Pia Lundberg289.054.73%
11Cecilia Andersson - Gunilla Fors285.053.98%
12Britt-Inger Svensson - Gunhild Boström261.049.43%
13Patricia Odqvist - Ursula Broström256.048.48%
14Åsa Wenander - Marianne Källfelt254.248.14%
15Lillemor Eriksson - Lena Frerichs243.046.02%
16Gerd Olsson - Addie Olovson242.045.83%
16Ingrid Grant - Inger Wallén242.045.83%
18Marie-Louise Moberg - Kerstin Norman239.045.27%
19Ingrid Lidström - Kerstin Magnusson238.945.25%
20Marie Leitner - Irma Söderström231.343.80%
21Ulla-Britt Ottosson - Lillemor Holmquist223.642.36%
22Ulla Andersson - Brita Bergh-Persson207.339.26%
23Carina Sjöholm Karlander - Maria Lidman Börjesson206.239.05%
24Ulla Strömberg - Marianne Johnsén178.033.71%
25Kerstin Englund - Ann-Britt Nordström162.530.79%

 Problem och kommentarer om denna sida kan skickas till Eva Snare (eva.snare@telia.com)