Alla önskas hjärtligt välkomna på Fredagar KL 10.15 till Nya Bridgens Hus! Fredagsklubben är i första hand en trivselklubb.

Fredagsklubben 2017-09-15
Partävling

Grattis Krister 0 Hans !

PlacNamnPoängProcent
1Hans Linusson - Krister Ljungberg233.355.56%
2Ulla Westerlund - Ann De Silva230.054.76%
3Nils Nordahl - Mats Jakobsson228.954.50%
4Pär Ljungquist - Billmar Carlsson227.054.05%
5Inger Augustsson - Ingela Larsson222.252.91%
6Göran Rydell - Ulla Berntsson221.152.65%
7Anders Våge - Kjell Evensen220.052.38%
8Bo Jonsson - Sören Ek217.851.85%
9Leif Andersson - Erland Andersson215.051.19%
10Göran Palmborg - Sven-Olof Jarkvist210.050.00%
11Uno Nävert - Inga Appelqvist207.849.47%
12Marianne Fagerby - Tony Elmroth200.047.62%
12May Moore - Mats Allgöwer200.047.62%
14Kurt Svensson - Bengt Malmström194.046.19%
15Lennart Andersson - Eivind Larsson187.844.71%
16Bengt Pagoldh - Björn Wenander182.243.39%
17Donald Lindblom - Gunnar Berndtsson178.042.38%

 Problem och kommentarer om denna sida kan skickas till Inger Augustsson (inger.august@gmail.com)