Detta är Göteborgs Bridgeförbunds nya websidor. På startsidan syns nyheter och en kalender med tävlingsresultat och info om kommande tävlingar. För att kunna göra inlägg i diskussionsforumet och på andra ställen måste du registrera dig här.

Varje klubb har också en separat sida där man kan lägga in nyheter, kommande tävlingar, tävlingsresultat och egna websidor. Läs manualen eller kontakta gbfwebmaster@svenskbridge.se för mer information..

Göteborgs BF 2011-12-03
DM Damer 2011

PlacNamnPoängProcent
1Eva Gunnarsson - Suzanne Larsson579.262.95%
2Karin Nyberg - Ulla Berntsson574.062.39%
3Ella Olsson - Vivianne Norling536.358.30%
4Britta Nilsson - Anne-Marie Johansson522.756.82%
5Inger Wenander - Ulla Westerlund512.355.68%
6Carina Eliasson - Ulla-Britt Alfredsson499.754.32%
7Margareta Hultman - Birgitta Bolivar496.653.98%
8Ann Bergqvist - Anna Keereweer486.152.84%
9Lillemor Hagberg - Mabel Leman477.851.93%
10Berit Mauritzson - Ulla Liedholm476.751.82%
11Lillian Liedholm - Siv Hucke465.250.57%
12Maj-Britt Lindau - Evy Andersson462.150.23%
13Margrete Östermarker - Ulla-Britt Karlsson451.649.09%
14Marita Hallberg - Berit Mellqvist441.247.95%
15Marian Svensson - Gunilla Braunstein439.147.73%
16Birgit Andersson - Ingela Sjöberg434.947.27%
17Britt Larsson - Gun Hirvonen433.947.16%
18Marie Myrhage - Annette Elfving426.546.36%
19Inger Carlstedt - Ulla-Britt Jensen414.045.00%
20Anitha Hemark Hallgren - Eva Ströby395.242.95%
21Ingrid Eriksson - Siv Zackrisson394.142.84%
22Karin Åhlén - Annica Cederquist334.536.36%
23Eva Ruge - Annete Reivall326.235.45%

 Problem och kommentarer om denna sida kan skickas till Webmaster (gbfwebmaster@svenskbridge.se)